Sedací souprava Jana - Velo 629
Katalogove cislo:
F-0113010131
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Elegantní sedací souprava Jana s rozkládacím trojsedem a dvěma křesly. Sedací souprava má úložný prostor a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko na občasné přespání pro dvě osoby. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Sedací souprava je očalouněná kvalitní látkou Velo. Čalounění v kombinaci se dřevem působí velice stylově. Bočnice jsou vyrobené z bukového masivu, moření je možné v různých barevních odstínech. Sedací soupravu lze objednat i v jiných barevných provedeních.
Rozměry:
Trojsed
Délka 207 cm
Hloubka 95 cm
Výška sedu 43 cm
Hloubka sedu 54 cm
Celková výška 90 cm
Plocha po rozložení 185x115 cm
Křeslo
Šíře 75 cm
Hloubka 80 cm
Výška 87 cm
Výška sedu 43 cm
Hloubka sedu 50 cm
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum: kelt@nabytek-kelt.cz či volejte 777244446.
| Úložný prostor | Ano |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Ano |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Plocha po rozkladu | 185x115 cm |
| Šířka | 207 cm |
| Základní barva | Velo 629 |



