Sada Stůl SKUBI 120-160 cm Dub Artisan a 4 Židle RODRI Béžové
Katalogove cislo:
i744_9228
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum: kelt@nabytek-kelt.cz či volejte 777244446.
| Područky | Ne |
| Styl interiéru | Skandinávský |
| Styl interiéru | Moderní |
| Kategorie | Sady stůl a židle |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška židle | 89 cm |
| Šířka židle | 49 cm |
| Hloubka židle | 57 cm |
| Šířka opěradla | 47 cm |
| Tloušťka sedáku | 7 cm |
| Výška opěradla | 43 cm |
| Materiál čalounění židle | látka |
| Barva čalounění židle | béžový |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | dub artisan |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 78 cm |
| Délka stolu po rozložení | 160 cm |
| Tloušťka desky | 3,5 cm |
| Délka stolu | 120 cm |
| Hloubka stolu | 75 cm |
| Barva korpusu židle | dub |
| Materiál korpusu židle | kov |
| Barva korpusu stolu | dub artisan |
| Materiál korpusu stolu | MDF |


















