Sada Stůl IBIZA 160-240 cm Černý Mramor/Černý a 4 Židle MUMBAI Krémové
Katalogove cislo:
i744_9266
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum: kelt@nabytek-kelt.cz či volejte 777244446.
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Kategorie | Sady stůl a židle |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Výška sedadla | 52 cm |
| Výška židle | 89 cm |
| Šířka židle | 62 cm |
| Hloubka židle | 52 cm |
| Výška opěradla | 40 cm |
| Materiál čalounění židle | látka |
| Barva čalounění židle | krémový |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | černý mramor |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 77,5 cm |
| Délka stolu po rozložení | 240 cm |
| Tloušťka desky | 1,1 cm |
| Délka stolu | 160 cm |
| Hloubka stolu | 90 cm |
| Barva korpusu židle | černý |
| Materiál korpusu židle | kov |
| Barva korpusu stolu | černý |
| Materiál korpusu stolu | kov |
















