Sada Stůl CLARK 120-160 cm Černý/Bílý Lesk a 4 Židle LUCKY Modré
Katalogove cislo:
i744_9256
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum: kelt@nabytek-kelt.cz či volejte 777244446.
| Područky | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Kategorie | Sady stůl a židle |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 44 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška židle | 86 cm |
| Šířka židle | 47 cm |
| Hloubka židle | 58 cm |
| Materiál čalounění židle | samet |
| Barva čalounění židle | tmavě modrý |
| Materiál desky | Dřevotřísková deska |
| Barva bláta | bílý |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 75,5 cm |
| Délka stolu po rozložení | 160 cm |
| Tloušťka desky | 3,2 cm |
| Délka stolu | 120 cm |
| Hloubka stolu | 80 cm |
| Barva korpusu židle | černý |
| Materiál korpusu židle | kov |
| Barva korpusu stolu | černý |
| Materiál korpusu stolu | Dřevotřísková deska |
















