Sada Stůl BALI 100 cm Bílý Mramor/Zlatý a 4 Židle LUCKY Zelené se Zlatou Nohou
Katalogove cislo:
i744_9245
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum: kelt@nabytek-kelt.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Kategorie | Sady stůl a židle |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 44 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška židle | 86 cm |
| Šířka židle | 47 cm |
| Hloubka židle | 58 cm |
| Barva čalounění židle | zelený |
| Materiál desky | sklo |
| Barva bláta | bílý mramor |
| Rozkládací stůl | Ne |
| Tvar stolu | Kulatý stůl |
| Výška stolu | 75 cm |
| Průměr stolu | 100 cm |
| Tloušťka desky | 1 cm |
| Barva korpusu židle | zlatý |
| Materiál korpusu židle | kov |
| Barva korpusu stolu | zlatý |
| Materiál korpusu stolu | kov |













