+ 420 601 188 288   Po - Pá 8:00 - 16:00
+ 420 601 188 288   Po - Pá 8:00 - 16:00

Matrace

Základem kvalitního spánku je kvalitní matrace. Dnes je na trhu nepřeberné množství matrací a je jisté, že si každý může vybrat tu pravou pro sebe a svou páteř. Pokud si nejste s výběrem jisti, sekce rádce vám jistě napoví. Při výběru matrace nesmíme zapomínat ani na naše nejmenší. Vždyť právě v dětském věku dochází k formování páteře, a proto si i děti zaslouží kvalitní matrace.

Pružinové matrace

Matrace pružinové jsou nejklasičtější variantou a většina z nás na nich vyrůstala. Při výrobě našich matrací se používají nejkvalitnější pružiny Bonell se silou drátu 2,4mm.

Profilované matrace

Profilované matrace nahrazují svým složením matrace pružinové. U většiny z nich doporučujeme pevné lamelové rošty. Současný trend upřednostňuje chytré zónové matrace s pěti až sedmi zónami. Tyto matrace vynikají perfektní tvarovou stálostí, elasticitou a dlouhou životností.

Polyuretanové matrace

Matrace polyuretanové jsou vyráběny ze speciální kvalitní pěny, která zaručuje tvarovou stálost a optimální elasticitu.

Taštičkové matrace

Taštičkové matrace splňují nejnáročnější normy a se svými vynikajícími vlastnostmi se řadí mezi luxusní matrace. Jejich složení z jednotlivých pružin uložených v samostatných taštičkách zajišťuje vynikající kopírovatelnost páteře.

Latexové matrace

Latexové matrace se výborně přizpůsobí tvaru těla a nedochází u nich k proležení.

Celý text
Počet